Novawood’ dan Paris  Çıkarması

Novawood’ dan Paris  Çıkarması

Novawood BATIMAT Fuarı için Paris’te

Türk şirketi Novawood, 6-10 Kasım tarihleri arasında Paris’te düzenlenen yapı ve inşaat sektörlerini bir araya getiren BATIMAT 2017 fuarında ziyaretçileriyle buluşuyor.

TÜRKİYE’Yİ BATIMAT YAPI VE İNŞAAT FUARI’NDA TEMSİL EDİYOR

2005’ten bu yana ahşabın doğal, dayanıklı ve güçlü etkisini yapılara yansıtan Türkiye’nin tek masif ahşap AR-GE laboratuvarına sahip lider şirketlerinden Novawood, Paris’te düzenlenen uluslararası yapı ve inşaat teknolojileri fuarı BATIMAT 2017’de Türkiye’yi temsil ediyor. 1959’dan beri düzenlenen fuar 5 gün boyunca yerli ve yabancı pek çok katılımcıyı ağırlayacak.

NOVAWOOD’ DAN PARİS ÇIKARMASI

Yapı sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının ürün ve hizmet çözümleri için bir araya geldiği uluslararası yapı ve inşaat endüstrisi fuarı BATIMAT’ da yer alan Novawood şirket sahibi ünlü oyuncu Necati Şaşmaz liderliğindeki ekibiyle Türkiye’yi sektöründe temsil ediyor. Katılımcılar, 1959’dan bu yana düzenlenen ve 5 gün boyunca sürecek olan fuarda yeni tedarikçilerle tanışma fırsatı buluyor.

İHRACATLA GELEN BÜYÜME

Ürünlerini ABDAvusturyaİsviçreHollandaAvustralyaİngiltere ve Suudi Arabistan‘ın da aralarında bulunduğu 55’ten fazla ülkeye ihraç eden Novawood, yeni koleksiyonlar ve kreasyonlar üzerine çalışarak dünyadaki pazar payını artırmayı hedefliyor.

Novawood, zemin ve duvar kaplama, yol döşeme, teras, havuz ve inşaatta ahşap tasarım çözümleriyle 6-E68 numaralı stantta katılımcıları bekliyor.

Kaynak: https://www.sondakika.com/haber/haber-novawood-batimat-fuari-icin-paris-te-10220287/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir