Masif Parkelerle Tüm Zamanlara Uyum Sağlayan Zeminler

Masif Parkelerle Tüm Zamanlara Uyum Sağlayan Zeminler

Zemine renk katan, mobilyaların ihtişamını ortaya çıkaran parke; mekanlara şıklık kazandıran önemli unsurlardan biri.
 
Tamamen doğal malzemeden üretilen son derece dayanıklı Novawood masif parkeler şıklığın yanı sıra nefes alıp verebilen mekanlar oluşturuyor. Yaşayan bir malzeme olan masif parkeler doğal, uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım vaat ederken, mekanlara ahşabın sıcaklığı ile estetik değer katıyor. Novawood; uyguladığı kalite kontrol yöntemleri sayesinde doğru nem oranını yakalayarak yıllar boyu sizinle yaşayabilecek masif parke koleksiyonu ile fark oluşturuyor.
 
Masif Parkelerle Tüm Zamanlara Uyum Sağlayan Zeminler
Bakımı düzenli yapıldığında ve doğru ürünlerle temizlendiğinde uzun yılar kullanılabilen masif parkeler; modası geçmeyen zamandan bağımsız dekorasyon stilleri oluşturuyor.
 
Novawood’un meşe, iroko, dişbudak ağaçlarını kullanarak hazırladığı masif parke koleksiyonu; 14 mm, 20 mm ve 27 mm kalınlıklarında imal ediliyor. Birden fazla amaca ve zevke hitap eden koleksiyon tamamen doğal ağaç görünümüne sahip masif parkelerden oluşuyor.
 
Klasikten vazgeçmeyenler Meşe Masif Parkeden yana seçimini kullanırken mekânlarda daha az hareketli hare yapısı ve sade bir görünüm isteyenlerin tercihi ise İroko Masif Parke oluyor. Novathermowood işlemi ile uzun yıllar rengini, görünümünü koruyacak Novawood Dişbudak Masif Parke serisi ise açık ve koyu renk alternatifiyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir